Květen 2014

Christina Aguilera - Your Body

29. května 2014 v 10:38 | T. |  Music
♥♥

Love or Hate #02

28. května 2014 v 19:00 | T. |  Vícedílnné příběhy
Tady je druhý díl...:) Tentokrát opravená verze...:D doufá, že už tam žádnou chybičku nenajdete..:) a za minulé se omlouvám..:) tak hurá do čtení..:) a snad se Vám tento díl bude líbit...)


Autor:Misaki
Banner:Týnka

vsvětlení..:) to jak tam Tomovi řekne je z nějakého důvodu..:) z jakého se dozvíte v dalších dílech..:)

Druhá kapitola

"Tady bydlíš?" zeptala se nevěřícně Ellie. Tom se jen uchechtl. Když zastavily Ellie jen dál nehnutě seděla a koukala na dům. Tom mezitím vystoupil a vzal Elliiny kufry a odnesl je do domu. Když se vracel, všiml si, že Ellie stále sedí v autě.
"Tak jdeš, nebo tam budeš sedět celou noc?… Dělej a vystup!"
Ellie s sebou trhla a zamračila se.
"Už jdu panebože!"…zahučela pro sebe a vystoupila.
Dům byl úžasný. Bylo tu tolik prostoru, že by si sem mohla pozvat klidně celý cirkus. Vyšlapala schody a Tom otevřel hned první dveře.

Pitbull - Wild Wild Love ft. G.R.L.

27. května 2014 v 18:54 | T. |  Music
Miluju jí..♥ mohla bych jí polouchat dokonala♥
A ta jedna myslím že uhádnete která..:D mi hrozně přpomíná Riu...to budou asi ty vlasy..♥


Memories♥

26. května 2014 v 20:52 | T. |  Diary
Nikoho tenhle článek nemusí zajímat, ale teď jsem přídám jak videa tak obrázky, n které když se podívat mi hrozně něco připomínají a jsou to krásné vzpomínky. Nejvíce se to bude spojene s Tokio Hotel ani vlastně sama nevím proč..:D tak když to někoho bude zajímat tak klik na celý článek..;)

Love or Hate #01

23. května 2014 v 19:00 | T. |  Vícedílnné příběhy
Tak je tu první díl..:) je trošku kratší..:) tak ale i tak doufám že si ho užijete..:) tak se pusťte do čtení..:)


Autor:Misaki
Banner:Týnka

První kapitola


Ten den kdy se konal pohřeb, byl nejhorší jaký mohl být. Pršelo a byla zima. Na pohřeb se sešli jak příbuzní, tak přátelé. Nikoho z nich neznala. Neměla ani zájem to zjišťovat, kdo je kdo. Její pozornost však upoutal muž, který seděl dvě řady za ní. Měl nezvyklý účes oproti všem co tu byli. Černé copánky přes které měl uvázaný černý šátek kontrastovaly s jeho opálenou pletí a jeho pohledný obličej zdobil piercing v levém dolním rtu. Chvíli si ho prohlížela, ale jakmile zazněla hudba tak se otočila.
Když pohřeb skončil, Ellie zůstala stát u matčina hrobu.
"Ani jsem se s tebou nerozloučila"…řekla potichu a na novo se jí spustily slzy, když si vzpomněla na ráno co jí viděla naposled. Seděla tam několik hodin, když jí někdo položil na rameno ruku.
Byl to ten samý policista, který jí oznámil tu strašnou zprávu.
"Prosím pojďte s semnou" řekl vážným, ale soucitným tónem. Ellie se naposledy podívala na matčin hrob a odešla s policistou.
"Co ode mě ještě chcete?" zeptala se podrážděným tónem.
Když jí odvezli na policejní stanici nabídly jí kávu a položili před ní papíry s matčiným jménem.
"Co je to?" ptala se a už byla unavená ze všech papírů a vyřizování
"Vzhledem k tomu, že ještě nejste plnoletá, nemůžete bydlet sama. Ale provedli jsme výzkum a zjistli, že Vaše matka se s příbuznými moc nestýkala, až na jednoho"
"Koho?"…
"Jmenuje se Thomas Kaulitz, je to nevlastní bratr vaší matky. Bydlí v LA, už ví o smrti vaší matky a také jsme mu poslaly dopis, že je od teď Váš zákonný zástupce." Dořekl svůj monolog policista, a Ellie se málem zastavilo srdce.
"C-cože? Mám jít bydlet k někomu koho jsem v životě neviděla? A koho téměř neznám?"…vyjekla téměř zoufale.
"Bohužel. Je mi to líto, ale musíte. Přeci nechcete zůstat na ulici a LA je nádherné město." Řekl policista povzbudivým tónem.
"Vždyť ho ani neznám"..řekla plačtivým tónem.
"No brzy ho poznáte. Běžte si zbalit věci, auto pro Vás přijede zítra ráno a odveze Vás na letiště." ..jen co to dořekl Elli se zvedla, potřásla si s ním rukou a jela domů.

Naposled.

"Vážení cestující, nyní se můžete podívat z okna na nádherný výhled města Los Angeles. Za deset minut přistáváme, proto Vás prosím aby jste si zapnuli bezpečnostní pásy" …ozval se hlas z reproduktory a Ellie se koukla a musela uznat že výhled na město je úchvatný, ale není to její domov.
Celý let přemýšlela nad tím jaký bude ten Tom. Na jednu stranu ho poznat chtěla, ale na druhou stranu se hrozně bála a chtěla se vrátit do svého domu. Chtěla aby to byla všechno jen noční můra. Aby se nic z toho nedělo. Jenže nebyla. Její myšlenky přerušil opět hlas letušky, která oznamovala že letadlo právě přistálo. Ellie se zvedla vzala si své věci a šla si pro své kufry. Vzala si je z pásu a vydala se na parkoviště. Podlě všeho tam na ní měl čekat. Po chvíli čekání u ní zastavila Audi R8
"Asi boháč" pomyslela si.. sarkasmus jí neopustil
Když se pomalu otevřelo přední okýnko, Ellie vykulila oči na muže sedícího za volantem
Byl to ten samý muž, který seděl dvě řady za ní na pohřbu její maminky. Moc vlídně se netvářil, spíš se tvářil otráveně.
"Ellie?" zeptal se znuděně a i tak se tvářil
Ta jen mlčky přikývla. Ani si neuvědomila, že vystoupil a naložil jí kufry do auta.
"Tak nasedni ať můžeme jet"…Elli jako robot nasedla na místo spolujezdce a čekala co bude dál.
"Poslouchej, já si nebudu hrát na nějakýho strejdu, jasný? Budeš u mě bydlet, ale zbytek co budeš dělat je jen tvoje věc jasný, je mi to jedno."
Jen němě přikývla a neslyšně ikdyž si byla jistá že on to slyšel řekla, že nic jiného nečekala.
Ale jedno jí zajímalo...."Kolik je ti let?"
Jen se na ní mlčky podíval a stroze odpověděl…

"24" a pak nastalo dlouhé ticho…když asi po půl hodině dojeli k místu jejího nového domova, nemohla uvěřit vlastním očím.

Love or Hate #Prolog

21. května 2014 v 19:00 | T. |  Vícedílnné příběhy
Tak je tu prolog příběhu mé kamarádky Míši..:) snad se Vám bude líbit.:) myslím, že jí určitě potěší nějaké komentáře..:) no už dost tlachání hurá do čtení příběhu
Love or Hate


Autor:Misaki
Banner:Týnka

Prolog

"Ellie..Ellie" zakřičela z chodby Natalie. Už dvakrát volala dceřino jméno, aby se alespoň uráčila sejít ze schodů a rozloučit se. Dveře od pokoje se otevřely a z nich lenivě vykročila sedmnáctiletá Ellie..a jelikož má ve škole prázdniny prospí klidně celý den. Natalie s Ellie žijí samy, protože otec od nich odešel.
"Vrátím se okolo šesté, v ledničce máš jídlo a na stole peníze kdybys chtěla jít ven." Řekla Natalie, když si ve spěchu nazouvala boty. Ellie jen prokroutila oči.
"Mami nemusíš mi to pořád říkat vím kde co je..je mi sedmnáct." Řekla jízlivě a otočila se a mířila opět ke schodům. Natalie se za ní jen smutně usmála a když vyšla ze dveří řekla jen tiché .. "ahoj" a šla do práce.
Bylo už pozdě večer, když se Ellie připravovala na večírek, který pořádala kamarádka, jelikož neměla rodiče doma, když v tom někdo zazvonil.
"Mamka" pomyslela si a šla otevřít, jenže překvapení bylo že tam nestála její maminka, ale policie se smutným výrazem.
"Dobrý večer, potřebujete něco?" ptala se Ellie policisty.
"Ellie Perkinsová? Dcera Natalie Perkinsové?"..Ellie jen němě přikývla, nevzpomínala si že by něco za tenhle týden provedla.

"Je mi hluboce líto že Vám to musím oznámit…,ale Vaše matka zemřela".Love or Hate-BONUSY

19. května 2014 v 19:03 | T. |  Vícedílnné příběhy
Bonusy k příběhu
Takhle si představuju já luxusní bydlení


Love or Hate-INFORMACE

19. května 2014 v 19:00 | T. |  Vícedílnné příběhy

Autor:Misaki(Míša Karpíšková)
Banner:Týnka
Příběh je o mladé dívce jménem Ellie, které zemřela maminka. Aby nemusela žít na ulici, bude bydlet u svého nevlastního strýce. Jak dopadne jejich soužití, když se oba dva nesnáší? bUdou spolu vycházet? Nebo se stále budou chavat chladně a odměřeně? A proč je na ní Tom tak zlý? Co se skrývá za jeho temnou a zlouh tváří?
To vše v příběhu Love or Hate

A tímhle bych ti Míšulko chtěla poděkovat, že tenhle příběh píšeš♥♥Takže děkuju ti moc♥♥

Love or Hate

19. května 2014 v 17:47 | T. |  Diary
Tak a je to tu..:) Dnes v 19:00 se tu objeví INFO+POSTAVY+BONUSY k příběhu který píše moje kamarádka ...:) takže více INFO v 19:00 snad se někdo mrkne..:)


Julianne Hough-My hallelujah song

17. května 2014 v 22:04 | T.
Může být stará jak chce ale pořád jí miluju♥♥

ABDE & SHARLOTA x DENO - MAXIMUM

10. května 2014 v 22:13 | T. |  Music
♥♥♥

Bronze Smokey Eye Look

3. května 2014 v 14:57 | T. |  Other
Je naprosto úžasná..:) ta kontura obličeje od ní a prostě triky na líčení jsou super..:)