Barvy lásky-Kathryn Taylor

9. února 2014 v 17:10 | T. |  BooksTuhle knížku mi poslala kamarádka. Už dřív jsem ji viděla, ale vždy jsem si řekla "stáhnu si to později" a vždy jsem na to zapoměla..no ale pak mi jí kamarádka poslala. Já jsem neměla co dělat tak jsem se do toho čtení pustila. Hned od začátku se mi to líbilo. Nejdřív jsem si myslela, že ten vedle koho Grace sedí je právě Johnatan, jenže pak vyšla z toho letadla a tam to začalo. Nevím proč, ale v trapných situacích, které jsou v knížce se cítím trapně za ně. Divný. Vlastně hlavní hrdinové jsou mladá dívka Grace a a boháč Johnatan. Vlastně je to něco jako odstíny, ale musím říct že tohle se mi líbilo víc. Sice to bylo tak nějak stejný ale zárověň jiný. Třeba to proč se vlastně Johnatan o Grace začal na tom letišti zajímat. Nebýt jeho japonského obchodního partneru. Vubec by s ní nepromluvil. Což mě když jsem se to dozvěděla naštvalo...

Potom je teda celá knížka oí tom sexu..:D jak jinak..ale i o tom jak se ti dva poznávají. Jak on se brání láskce ke Grace..alespoň takhle mi to příjde. Na konci prvního dílu šli ti dva do klubu kam je pozval Johnatanlc obchodní partner (japonec( jméno už jsem zapoměla..:D Vlastně to byl klub kde spí každy s každým a pře zraky ostatních. Nakonec to ylo na Grace moc a ona z toho klubu odešla. Ovšem venku jí zastavil Johnatam a začal jí přemlouvat ať od něj neodchází.

Tohle byl konec prvního dílu.


Tohle je druhý díl série Barvy lásky.
V tomto díle se odehrává to že Johnatan přemlouvá Grace před klubem aby od něj neodcházela. Jenže do toho se opět připlete ten japonec. Vše Grace řekne o tom proč jí Johnatan vzal do auta na letišti, proč se s í zahazoval atd... potom se sputila rvačka. Nevím prčo ale tak nějak jsem jí tam čekala..:D Když se vše uklidnilo, nastoupili do auta a odjeli. Myslela jsem si že když byl Johnatan zmácený atd.... mohli by si o všem promluvit moíhla to být taková romantická chvilka...aler ono nic místo toho se tam odehrál sex...moc mi to tam nesedělo, a popravdě trošku zklamalo...už přejdu ke konci nechci vám tady prozradit celý děj..:D strašně jsem se bála když Grace odjela, že to useknou a já budu muset čekat na vydání dlašího dílu. Naštěstí se tak nestalo a Johnatan si pro ní dojel. Tímto to zkočilo. Jsem zvědavá na další díl, který jak jsem četla by měl být s jinými postavami. No uvidíme jaké to bude.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christine Träumer Christine Träumer | E-mail | Web | 9. února 2014 v 18:13 | Reagovat

Moc pěkně jsi to zpracovala. Tohle se mi líbilo jenom tak napůl. Kdyby to nebylo postavené na odstínech, s těmi úchylkami, rozhodně by to mělo daleko větší kouzlo, jelikož to poznávání bylo mezi nimi skvělé!
Opravdu sis s tím hezky poradila, Týnko :)

2 Týnka Týnka | Web | 9. února 2014 v 18:59 | Reagovat

[1]: jj taky si myslím, že kdyby tam nebyly ty úchylný řeči atd bylo by to lepší..:) děkuju..:) snažila jsem se to zpracovat dobře..:) to víš inspiruju se od té nejlepší ;) čili do tebe..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama